Таксі для корпоративних клієнтів

Таксі вже настільки міцно увійшло у наше життя, що ми навіть уявити собі не можемо сучасне місто без цього логотипу – шахів на борту авто. Щодо Києва – тут послугами таксі практично усі користуються цілодобово. Бо Київ – це дійсно велике місто що ніколи не спить.
Сьогодні мова піде про той факт, що послугами таксі користуються не тільки окремі клієнти, але й компанії, що укладають угоди на корпоративне обслуговування із перевіреними фірмами таксі.

Таксі для корпоративних клієнтів: вигідно

Звичайно, в момент вибору партнера переваги надаються тій фірмі таксі, що знаходиться на ринку транспортних послуг не рік, не два, іншими словами – має великий досвід в роботі. Ця фірма повинна бути спроможною надати всю потрібну інформацію про належний стан автопарку, надійність фірми, авторитет та репутацію серед клієнтів та ін. Компанії-замовники дуже часто віддають перевагу не особистим автопаркам, на утримання яких треба виділяти певні (і великі) гроші. Це невигідно ні в якому сенсі – бо з’являються як прямі так и так непрямі витрати, наприклад, частота поїздок не спланована и непередбачена. Тоді як витрати на обслуговування та утримання автопарку стабільні. Ситуацію вирівнює таксі Києва – тоді витрати можна регулювати у залежності від інтенсивності поїздок, замовлень авто тощо. Тим самим економити певні гроші на транспортному обслуговуванні.

Таксі для корпоративних клієнтів:зручно

Замовляти послугу корпоративного обслуговування таксі не тільки вигідно, але й зручно. Тоді можна здійснювати не тільки заплановані поїздки у робочому графіку, але й випадкові – у будь який час.
Хоча, треба освітити і той факт, що деякі фірми-замовники працюють за цікавою схемою вдалого сполучання, коли мають невеличкий особистий автопарк, а за необхідністю звертаються за послугами до фірми таксі. У такій ситуації завжди є можливість запасного варіанту – своєрідного страхування від непередбачуваних випадків.

Таксі для корпоративних клієнтів: перспективно

Треба сказати, що корпоративне обслуговування за останній час набуває все більшої популярності. Частка корпоративних поїздок у порівнянні з іншими різновидами послуг таксі стає все більшою. Такий факт дає право робити певні висновки про те, що послуги корпоративного таксі – це напрямок розвитку сервісу таксі.
Дуже багато фірм вже досить давно – по кілька років – співпрацюють з компаніями таксі, що, звичайно, тільки підвищує ефективність спільної праці. Представники компанії – замовника контролюють, наприклад, якість послуг, висловлюючи побажання та вимоги щодо обслуговування, а працівники фірми таксі в свою чергу регулюють сервіс, орієнтуючись на контакт із замовником.
Таким чином зростає рівень сервісу у таксі – таксопарки оновлюються частіше, до водіїв таксі застосовують більш суворі вимоги, та зростає і чисельність корпоративних клієнтів таксі.

Таксі для корпоративних клієнтів у Києві “Альфа” – це не тільки високий сервіс та швидке обслуговування, а й помірні тарифи та уважне ставлення до пасажирів. Замовити корпоративне обслуговування можна за телефонами таксі «Альфа» у Києві:
(044) 227-71-11; (044) 535-71-54; (067) 233-63-65; (093) 406-67-67