Аеропорт Бориспіль – повітряний порт України

Насправді, Бориспіль – це не тільки повітряний порт, це ціле окреме життя –як маленька держава – зі своїми правилами, установами. інфрастуктурою.
Звичайно, важко навіть уявити собі сучасне велике місто без аеропорту. Бо аеропорт – це одне за найважливіших місць, що є показником високого рівня сучасного життя. Сьогодні мова піде про київський аерпорт Бориспіль – зі сподіванням, що ця інформація може стати у пригоді.

Аeропорт Бориспіль: їдемо на таксі

Аєропорт міжнародного значення Бориспіль знаходиться на видстані 30 км від Києва. До Борисполя їдуть і бажаючі зустріти когось і ті, хто зібрався подорожувати чи у відрядження.
Ті, хто звик багато їздити знають напевно, що в останній день миттєво з’являються невідкладні важливі справи: по роботі, вдома та ін. І тоді поїздка у Бориспіль може стати справжньою проблемою.
Дуже гарно, що в Києві є таксі. Бо було б дуже складно вирішити усі питання та проблеми та спокійно спланувати час.
Замовлення таксі у Бориспіль може вирішити багато питань, кияни користуються такими зручними послугами вже давно. Бо це – вигідно і зручно – пасажир може комфортно та швидко дістатися ло аеропорту, під час подорожі обміркувати і спланувати, що потрібно, або просто відпочити.
Поїздка на таксі в Бориспіль – це зручні та дуже корисні послуги. Тепер доречно розсказати про послуги, що надаються в Борисполі.

Міжнародний аеропорт Бориспіль

Аеропорт Бориспіль має три термінали:

  • Термінал «А» призначений обслуговувати пасажирів, що мандрують у межах України.
  • Термінал «Б» – для обслуговування авіапасажирів близького та далекого зарубіжжя.
  • Термінал «С» – для VIP-обслуговування пасажирів. Визначається високим рівнем обслуговування та комфорту.
  • Вантажний термінал – призначений для обслуговування вантажних рейсів. Біля нього розташована станція для вантажних автомобілів. Він має стоянкову ділянку, розраховану на 17 літаків.
   Ті, хто їде у Борисіль, повинні мати на увазі, що реєстрація на рейси різних напрямків проходить у різний час. Наприклад, якщо ви летите міжнародним маршрутом -краще приїхати в аеропорт за 2 годани 30 хвилин до вильоту. Якщо рейс – внутрішній, то приїхати в Бориспіль слід за 2 години до вильоту. Цї заходи необхідні для того, щоб спокійно пройти реєстрацію, паспортний та митний контроль.
   Також, слід зауважити, що реєстрація на рейси закінчується за:
   - 40 хвилин – міжнародні рейси.
   - 30 хвилин внутрішні рейси.
   Пасажирам та зустрічаючим Бориспіль надає різноманітні послуги: таксі, кафе, крамниці, камери схову, банки та банкомати, зали очікування, замовлення квітів, готелі та багато іншого.
   Якщо потрібна більш конкретна інформація, то можна ії дізнатись за телефонами служб Борисполя:
   Готель аерпорту Бориспіль: 490-99-35, 281-73-76
   Каси Кий авіа: 490-49-01(02)
   Митниця аеропорту Бориспіль: 281-73-79
   Цілодобова каса Борисполя : 490-49-55
   Відділ розшуку багажу: 281-75-39, 281-74-98
   Таксі :
   (044) 227-71-11
   (044) 535-71-54
   (067) 233-63-65
   (093) 406-67-67
  Безкоштовну інформацію про рух літаків у Борисполі виключно за поточну добу (приліт, відліт та затримку можна отримати за телефонами +38 (044) 585-72-54.